Partneri - EM Medical

Partneri EM Medical s.r.o.

FujiFilm je nepopierateľne jedna z celosvetovo najznámejších japonských spoločností. Bola založená v roku 1934 pod názvom Fuji Photo Film Co., ako japonský priekopník vo výrobe foto-citlivých filmov. Postupne prepracovala svoje zobrazovacie a informačné technológie až na svetovú úroveň, pričom sa stala známa najmä v oblasti problematiky svetového zdravia, grafiky, optických zariadení, vysoko funkčných materiálov a iných „high-tech“ technológií. Od roku 2006 pôsobí ako materská spoločnosť FujiFilm Holdings Corporation v Tokyu, pričom od roku 1966 má európsku dcérsku spoločnosť v nemeckom Dusseldorfe (FUJIFILM Europe GmbH) a od roku 1982 výrobu v holandskom Tilburgu (FUJIFILM Europe B.V.). Tieto spoločnosti zastrešujú európsky trh a zamestnávajú okolo 4000 ľudí. V oblasti zdravia sa významne presadili vďaka svojim diagnostickým zariadeniam svetovej kvality, pričom sa úspešne adaptovali aj vo veterinárnej sfére. FujiFilm ako prvý na svete predstavil v roku 1983 digitalizáciu RTG zariadení. Viaceré ich technológie sú patentované.

www.fujifilm.eu

Boule Diagnostics AB je svetová diagnostická spoločnosť, ktorá ponúka výrobné a spotrebné riešenia pre hematologickú diagnostiku. Boule Medical Sweden bola založená vo švédskom Štokholme v roku 1992 vtedy ešte pod názvom Karo Bio Diagnostics AB, no jej história však siaha až do obdobia roku 1950, kedy pán Erik Öhlin zostrojil európsky prvé automatické počítadlo krvných buniek. Boule svoje dcérske spoločnosti rozšírila aj do USA, Mexika a Ruska. Spoločnosť spolupracuje s klinickými laboratóriami, klinikami a ambulanciami v oboch oblastiach, humánnej aj veterinárnej. Jej produkty sa predávajú po celom svete, primárne prostredníctvom distribútorov. Hematologické analyzátory od Boule vynikajú vysokou kvalitou a precíznosťou pri ich výrobe, čo potvrdzujú prakticky aj renomované klinické laboratóriá, ktoré s touto technikou pracujú. Sú vyrábané priamo vo Švédsku a majú až 5-ročnú záruku.

www.boule.com

Nemecká spoločnosť Gierth X-Ray International GmbH je snáď najznámejší európsky výrobca veterinárnej RTG techniky. Bola založená v roku 1977 (Riesa, Saxony, Nemecko) ako malá rodinná firma a postupne sa z nej stal renomovaný výrobca a dodávateľ RTG systémov pre svetovú veterinárnu prax. Špecializuje sa na výrobu vysoko kvalitných, stacionárnych a  prenosných,  výkonných RTG prístrojov, ale zaoberá sa aj systémami RTG digitalizácií. Gierth je známy najmä pre svetovo  najvyššiu kvalitu svojich výrobkov a ich RTG technika je vo veterinárnej praxi malých a veľkých zvierat, na špecializovaných pracoviskách a univerzitách svetovo najrozšírenejšie používaná.

www.gierth-x-ray.de

 

Spoločnosť General Electric (GE) je svetovo známy americký výrobca, ktorý sa už viac ako 125 rokov zaoberá priemyselnými technológiami v oblasti energetiky a elektroniky. Jedným z jeho nosných pilierov je aj sféra výroby medicínskych zariadení – GE Healthcare, Chicago, Illinois, USA. Je momentálne jedným z top výrobcov zobrazovacej techniky a rôznych iných diagnostických technológií do humánnej medicíny, no uplatnenie jeho prístrojov vo veterinárnej sfére je už momentálne nepopierateľné. Produkty GE sú v súčasnosti umiestňované do viac ako 180 krajín sveta, a spoločnosť sa pýši niekoľkými prvenstvami: ako prvá prišla na trh s mamografickým prístrojom a prvým komerčným CT prístrojom. Medicínskej praxi tiež ako prví ponúkli vreckový farebný USG prístroj. Spoločnosť je známa perfektnou technickou a edukačnou podporou svojim klientom.

www.ge.com

 

Sedecal je španielska spoločnosť, ktorá bola založená v januári roku 1994 v Španielsku  ako producent elektromedicínskych zariadení (Sociedad Española de Electromedicina y Calidad, S.A.; SEDECAL). Postupom času sa v tomto odbore dostala na úroveň svetového lídra a dominuje najmä vo výrobe vysokofrekvenčných RTG generátorov a RTG systémov. Dnes má Sedecal 6 základných divízií, ktoré v danej oblasti na trhu vedú: OEM divízia (medicínska radiológia), Pre-klinická divízia (PET a PET/CT), Veterinárna divízia (veterinárna radiológia), Ozónová divízia (medicínske ozónové generátory) a Divízia priemyselnej konštrukcie (elektronické a elektromechanické systémy). Riešenia zariadení rádiologických pracovísk sú v jej podaní kvalitatívnym aj dizajnovým skvostom.

www.sedecal.com

Kórejská spoločnosť Vieworks je technologickým expertom na zobrazovacie riešenia. Za posledné dve desaťročia ponúkla na trh špičkové zobrazovacie systémy pre RTG techniku. Spoločnosť vznikla v roku 1999 pod názvom Raysis Co., Ltd v Južnej Kórei ako výrobca priemyselných zobrazovacích technológií. V roku 2001 vyrobili kostný RTG denzitometrický detektor a priamu RTG digitalizáciu Maxxray, ktorú do súčasnosti vyvinuli na vysoko moderné medicínske zariadenie. Za celé obdobie pôsobnosti spoločnosť získala množstvo certifikátov kvality, ocenení a uviedla na trh významné digitálne zobrazovacie a kamerové zariadenia. Svoje dcérske spoločnosti rozšírila do USA (Chicago, Illinois), Európy (Frankfurt, Nemecko) aj Číny (Šanghaj).

www.vieworks.com

 

Euromex je holandská spoločnosť, ktorá je expertom na mikroskopiu a jej portfólio ponúka množstvo modelov mikroskopov, stereoskopov, kamier a tabletov určených do rôznych odvetví, ako sú vzdelávanie, prírodné vedy a medicína, výskum, laboratóriá, nemocnice, rôzne praxe, no aj technické odvetvia a priemysel. V tejto sfére má viac než 50-ročné skúsenosti, počas ktorých už celosvetovo predala viac ako 1 milión mikroskopov. Spoločnosť Euromex ponúka na takmer všetky svoje produkty záruku 10 rokov a na jednotlivé komponenty garantuje dostupnosť až 20 rokov.

www.euromex.com

Woodley Equipment Company Ltd. je britská spoločnosť založená v roku 1989 na severozápade Anglicka, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom medicínskej techniky a zariadení. Sekcia Woodley Veterinary Diagnostics sa špecializuje na veterinárny trh s množstvom laboratórnych diagnostických riešení, vrátane analytických zariadení rýchlej diagnostiky.

www.woodleyequipment.com

Francúzska spoločnosť Mano Medical sa stala popredným európskym špecialistom vo veterinárnej medicínskej technike. Viac ako 20 rokov prináša na veterinárny trh inovácie v špeciálnych produktoch, ktoré firma ponúka ako svoje unikátne značky. Je výrobcom a distribútorom techniky do celého sveta a jej bohaté portfólio je jedinečné najmä pre starostlivo špecificky vyberané produkty podľa reálnych potrieb veterinárnych klientov. Mano Medical je profesionálom najmä v sférach ako sú laserová terapia, monitoring pacienta, ale aj denná starostlivosť o pacienta.

www.manomedical.com

Taliansky výrobca RIMSA je svetoznámou značkou profesionálneho osvetlenia. Spoločnosť bola založená Palminom Longonim v roku 1936, pôvodne bola mechanickou dielňou, určenou na opravy písacích strojov. V 40. rokoch 20. storočia sa pán Longoni rozhodol tvarovať svoj vlastný výrobok. Odvtedy sa spoločnosť RIMSA zamerala na dizajn a vývoj žiariviek a svietidiel. Od povojnového obdobia si spoločnosť začala robiť meno v elektronickom, zlatníckom, zubárskom a priemyselnom odvetví. V 80. rokoch sa začala úzko zameriavať na sektor chirurgického osvetlenia a v apríli 1983 Milánsky veľtrh ocenil RIMSA prvou cenou za dizajn halogénovej chirurgickej lampy. Výskum pokračoval v lekárskej oblasti a v marci 1992 Obchodná komora v Miláne udelila spoločnosti prestížny kvalifikačný certifikát „Technologická inovácia“ za dizajn hviezdicovitej chirurgickej lampy s otvoreným lúčom pre operačné sály s laminárnym prúdením.

www.rimsa.it

New Tom je dcérska značka talianskeho multi-priemyselného gigantu Cefla, ktorá sa stala svetovým lídrom vo výrobe a inovácii kónického RTG lúča v 3D zobrazovacej medicínskej technike. New Tom predstavuje výnimočné diagnostické riešenia v 2D/3D rádiológii, hlavne orientované na dentálnu röntgenológiu v humánnej sfére, no priniesla v súčasnosti inovácie špecializované do veterinárneho segmentu v podobe dentálneho RTG systému a jeho digitalizácie a tiež CBCT 3D technológie, ako alternatívnu počítačovú tomografiu cielene určenú na diagnostiku ochorení zvieracieho pacienta. Od roku 1992, kedy začala značka s výrobou kostných denzitometrov, sa vypracovala po súčasnosť na poprednú svetovú úroveň s jedinečnými technológiami v zobrazovacej diagnostike.

www.newtom.it

Burtons je britský výrobca, predajca a distribútor medicínskej a inej priemyselnej techniky, pričom jej veľmi významnú divíziu predstavuje segment veterinárnej medicínskej techniky a zariadení. Pod názvom Burtons Veterinary vystupuje ako špecialista na veľmi rozmanité portfólio veterinárnych zariadení, ktoré sú skutočne súčasne orientované a spĺňajú požiadavky každého veterinárneho lekára. Precíznosť vo výrobe a selekcii produktov do portfólia a cenové sprístupnenie výrobkov do dennej veterinárnej rutiny robí túto značku v súčasnosti veľmi atraktívnou.

www.burtons.uk.com

NOPA® Instruments Medizintechnik GmbH, ktorá je výrobcom a dodávateľom chirurgických, endoskopických, stomatologických a veterinárnych nástrojov, zariadení a sterilizačných nádob. Bola založená ako rodinná spoločnosť v roku 1982 v Tuttlingene v Nemecku a už viac ako 35 rokov je na svetovom zdravotníckom trhu známou značkou. Okrem 16 000 aktuálne predávaných produktov firma v posledných rokoch venovala osobitnú pozornosť vývoju a patentovaniu sterilizačného kontajnera, ktorý používa množstvo spokojných zákazníkov na celom svete.

www.nopa-instruments.eu

Spoločnosť INAT s.r.o. je slovenský výrobca kovových technológií a bola založená v roku 2006 v Moravskom Svätom Jáne. Špecializuje sa na priemyselnú automatizáciu v automobilovom priemysle, v ktorej je už 10 rokom lídrom na trhu. V súčasnosti sa zameriava na aj výrobu a montáž oceľových konštrukcií, strojársku výrobu a elektrotechniku, ohýbanie plechov za studena, frézovanie, rezanie vodným lúčom a zákazkovú výrobu kvalitných oceľových zariadení. Spoločnosť je inovatívna, investuje do dlhodobých vzťahov s klientmi a poskytuje dodávky a služby vo vysokej kvalite. Toho dôkazom je aj fakt, že v roku 2013 zaviedla integrovaný manažérsky systém kvality a environmentu ISO 9001 a ISO 14001. Služby a riešenia dodáva klientom po celej Európe. INAT vo svojom tíme zamestnáva množstvo odborníkov, ktorí sú garanciou vysokej kvality jej produkcie.

www.inat.sk

Spoločnosť MEDIST, s.r.o. bola založená v roku 1997 v Humenom. Jej hlavnou činnosťou je vývoj, výroba, predaj a servis zdravotníckych prístrojov, pričom nosným programom je výroba medicínskych odsávačiek. Jedná sa o radu prístrojov pod obchodným označením ‘MEVACS’. MEDIST, s.r.o. od roku 2002 zaviedla systém riadenia kvality podľa ISO 9001 a ISO 13485. Systém riadenia kvality MEDIST, s.r.o. je certifikovaný certifikačným orgánom 3EC International a.s. Spoločnosť zabezpečuje záručný a pozáručný servis všetkých vyrábaných a distribuovaných zdravotníckych prístrojov. Výrobky sú vyvážané takmer do 40 krajín sveta. Spoločnosť pravidelne vystavuje svoje výrobky na výstave MEDICA Düsseldorf a nepriamo cez obchodných zástupcov v mnohých krajinách.

www.medist.sk

CBM Medical Equipment je talianska spoločnosť, ktorá bola v súčasnej podobe založená už v roku 1962. Od svojho založenia sa spoločnosť venovala produkcii vysoko kvalitnej medicínskej techniky predovšetkým so zameraním na sterilizačnú techniku. Od roku 1995 sú opakovane držiteľmi najprísnejších certifikátov kvality a spĺňajú súčasné medzinárodné referenčné normy pre medicínsku techniku UNI EN ISO 9001 a UNI EN ISO 13485.

www.cbm-srl.com

Huger Medical Instruments sa od roku 2001 profesionálne venuje vývoju a výrobe medicínskych endoskopov. Dve samostatné výskumné centrá v Šhanghaji a Pekingu a dve samostatné výrobné haly predurčujú tohto výrobcu k produkcii skutočne vysokokvalitných endoskopických systémov so zameraním na optimalizáciu poskytovaného obrazu, jednoduchú ovládateľnosť a zároveň odolnosť. S typickou húževnatosťou výrobca neustále sleduje vývoj a potreby trhu. Vo svojom portfóliu majú niekoľko produktov špecifikovaných výlučne do veterinárnej praxe.

Veríme, že naše produkty na Vašom pracovisku budú nástrojom ku kvalitnejšiemu, rýchlejšiemu a cenovo efektívnejšiemu poskytovaniu profesionálnej zdravotníckej starostlivosti pre Vašich pacientov.

Kontakt

KONTAKTUJTE NÁS A PRIPRAVÍME VÁM RIEŠENIE PRIAMO NA MIERU PRE POTREBY VAŠEJ AMBULANCIE

EM Medical s.r.o.

Riadok 71
908 71 Moravský Svätý Ján

info@em-medical.sk

IČO: 46 312 561
DIČ: 2023323918
IČ DPH: SK2023323918
Zapísaný v OR OS TT odd.Sro, v.č. 27987/T

Banka: Prima banka
Číslo účtu: 3283070001/5600
IBAN: SK40 5600 0000 0032 8307 0001