Servis - EM Medical

Servis

Nie je umenie len predať, ale postarať sa…

Filozofiou našej práce nie je medicínske zariadenie len úspešne na danom pracovisku umiestniť, ale mu následne potom aj náležite poskytnúť starostlivosť po technickej a odbornej stránke. K našim prístrojom sa správame aj po ich predaji tak, aby ich užívanie bolo pre zákazníka radosťou s vysokou efektivitou.

Odborníci denne k dispozícii…

Kladieme dôraz na to, aby náš prístup k zákazníkovi bol komplexný a úspech spolupráce staviame na vysokej úrovni technickej podpory. Denne máme v teréne priamo na území Slovenska odborne zaškolených technikov, ktorí sú k dispozícii vo veľmi krátkom časovom horizonte. Ich pravidelné vzdelávanie je našou prioritou. Dbáme cielene na to, aby technický tím bol edukovaný priamo výrobcami presne na dané typy zariadení, ktoré ponúkame. Všeobecný technický rozhľad a zručnosti však našim technikom nechýbajú a sú prirodzene zanietení do širokého spektra technológií.

 

Promptný záručný servis – užívanie prístroja bez limitov

Na naše zariadenia garantujeme servis do 48 hod od nahlásenia poruchy. Ak nie je možné poruchu odstrániť priamo na mieste, zákazník hneď dostáva náhradné zariadenie, aby bol touto poruchou pri práci limitovaný minimálne.

 

                                             

 

Nezávislý servis

Skúsenosti a zručnosti našich technikov radi na Vašom prístroji poskytneme aj mimo záručných lehôt. Služby našich technických odborníkov môžete využiť aj nezávisle od stavu a typu prístroja, ktorý si vyžaduje servis. Radi to s Vami prekonzultujeme a spolu nájdeme optimálne riešenie.

 

Najmä ľudskosť a záujem

Sme hrdí na to, že náš technický tím má pri svojej práci predovšetkým ľudskosť. Ich prístup je o prirodzenom záujme o zákazníka, snahe vyhovieť aj individuálnym požiadavkám a špecifikám, no stále pri práci zostať „na zemi“. Lebo všetci sme ľudia a profesionalitu robí slušnosť a korektné vzťahy.

Servisná podpora

servis@em-medical.sk

+421 908 840 674

Teamviewer quick support

teamviewer-quicksupport