Servis - EM Medical

Servis

Nie je umenie len predať, ale postarať sa…

Filozofiou našej práce je medicínske zariadenie na danom pracovisku úspešne umiestniť a následne klientom poskytnúť aj náležitú starostlivosť o prístroj po technickej a odbornej stránke. K našim prístrojom sa správame aj po ich predaji tak, aby ich zákazník dlhodobo využíval s radosťou a s vysokou efektivitou.

Odborníci denne k dispozícii…

Kladieme dôraz na to, aby náš prístup k zákazníkovi bol komplexný a úspech spolupráce staviame na vysokej úrovni technickej podpory. Denne máme v teréne priamo na území Slovenska odborne zaškolených technikov, ktorí sú k dispozícii vo veľmi krátkom časovom horizonte. Ich pravidelné vzdelávanie je našou prioritou. Technický tím je cielene edukovaný priamo výrobcami na tie typy zariadení, ktoré ponúkame. Všeobecný technický rozhľad, manuálne zručnosti a zanietenie však našim technikom nechýbajú a sú teda schopní priamo na mieste vyriešiť veľké množstvo technických komplikácii.

 

Promptný záručný servis – užívanie prístroja bez limitov

Na naše zariadenia garantujeme servis do 48 hod od nahlásenia poruchy. Ak nie je možné poruchu odstrániť priamo na mieste, zákazník hneď dostáva náhradné zariadenie, aby bol touto poruchou pri práci limitovaný minimálne.

 

                                             

 

Nezávislý servis

Skúsenosti a zručnosti našich technikov sme schopní poskytnúť aj mimo záručných lehôt Vašich prístrojov. Služby našich technických odborníkov teda môžete využiť aj nezávisle od stavu a typu prístroja, ktorý si vyžaduje servis. Radi to s Vami prekonzultujeme a spolu nájdeme optimálne riešenie.

 

Najmä ľudskosť a záujem

Na náš technický tím sme hrdí najmä preto, že pri svojej práci nestráca ľudskosť, prirodzený záujem o zákazníka a snahu vyhovieť individuálnym požiadavkám a špecifikám. Napriek svojim technickým znalostiam a zručnostiam však stále ostáva “pri zemi”, pretože všetci sme ľudia a profesionalitu robí slušnosť a korektné vzťahy.

Servisná podpora

servis@em-medical.sk

+421 908 840 674

Teamviewer quick support

teamviewer-quicksupport