Unikátny terapeutický laser 4. generácie “LASER Flex LT 16” poskytuje svojim užívateľom fantastické výsledky aj v hipiatrickej praxi.
LASER Flex LT16 je jednoducho ovládateľný a vysoko efektívny prístroj, ktorý Vašej praxi nepochybne zabezpečí dobré meno a množstvo spokojných pacientov a ich majiteľov.

Výrobca prístroja kontinuálne pracuje s renomovanými odborníkmi v oblasti laserovej terapie a na základe takejto spolupráce vznikli aj úžasné webináre, ktoré Vám priblížia používanie terapeutikého laseru vo výkone veterinárnych činností.  Dnes Vám ponúkame k nahliadnutiu video “ Laser Therapy Dosages to the Equine Patient ”, v ktorom priekopník laserovej terapie dr. Ron Riegel odprezentuje praktické návody pre využívanie terapeutického laseru v equinnej praxi. Video aj prezentácia je v anglickom jazyku.

V prípade, že chcete vedieť viac, prípadne by ste mali záujem o prezentáciu prístroja priamo na Vašej ambulancii neváhajte kontaktovať náš obchodný tím. Počas prezentácie Vám vysvetlíme základné princípy laserovej terapie, naučíme Vás prístroj obsluhovať, ukážeme Vám niektoré naše výsledky a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Tím, EM Medical.