Unikátny terapeutický laser 4. generácie “LASER Flex LT 16” poskytuje svojim užívateľom neočakávané výsledky v bežnej rutinnej praxi. Odpoveď na otázku, či je laserova terapia efektívna je už v dnešnej dobe jasná. Možnosti využívania laseru v praxi veterinárneho lekára však stále nie sú vyčerpané a jeho zavádzaním do bežnej, nie len rehabilitačnej praxe objavujeme stále nové indikácie.
LASER Flex LT16 je jednoducho ovládateľný a vysoko efektívny prístroj, ktorý Vašej praxi nepochybne zabezpečí dobré meno a množstvo spokojných pacientov a ich majiteľov.

Výrobca prístroja kontinuálne pracuje s renomovanými odborníkmi v oblasti laserovej terapie a na základe takejto spolupráce vznikli aj úžasné webináre, ktoré Vám priblížia výsledky laserovej terapie v bežnej praxi. Ako prvé Vám k nahliadnutiu ponúkame video “Expect the unexpected”, v ktorom priekopník laserovej terapie dr. Ronald Riegel prezentuje unikátne výsledky v prípadoch, s ktorými sa v praxi bežne stretávame (otitídy, geriatrický pacienti, ortopedický pacienti, IBD, FLUTD a iné). Video aj prezentácia je v anglickom jazyku.

V prípade, že chcete vedieť viac, prípadne by ste mali záujem o prezentáciu prístroja priamo na Vašej ambulancii neváhajte kontaktovať náš obchodný tím. Počas prezentácie Vám vysvetlíme základné princípy laserovej terapie, naučíme Vás prístroj obsluhovať, ukážeme Vám niektoré naše výsledky a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Tím, EM Medical.